HD 17/15 - 4S CLASSIC 1.367-404.0
  • HD 17/15 - 4S CLASSIC 1.367-404.0
  • HD 17/15 - 4S CLASSIC 1.367-404.0
  • HD 17/15 - 4S CLASSIC 1.367-404.0
  • HD 17/15 - 4S CLASSIC 1.367-404.0

HD 17/15 - 4S CLASSIC MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

9 769,00 zł
Brutto Czas dostawy 1-2 dni

Trójfazowa myjka wysokociśnieniowa HD 17/15-4 S Classic która charakteryzuje się ogromną wydajnością i wytrzymałością. Przeznaczona do intensywnego codziennego użytku, wyczyści najbardziej zabrudzone powierzchnie.

Ilość
Produkt dostępny od ręki

KARCHER HD 17/15 - 4S CLASSIC

PROFESJONALNA MYJKA CIŚNIENIOWA

NUMER KATALOGOWY 1.367-404.0

Urządzenie wysokociśnieniowe HD 17/15-4 S Classic bez funkcji podgrzewania wody zostało zaprojektowane do codziennych, trudnych zadań związanych z czyszczeniem. Urządzenie Super Class w każdym aspekcie: wyjątkowa moc zapewniająca niezawodne rezultaty czyszczenia.


Urządzenie wysokociśnieniowe HD 17/15-4 S Classic bez funkcji podgrzewania wody zostało zaprojektowane do codziennego użytkowania w trudnych warunkach, a jego wyjątkowa moc nigdy Cię nie zawiedzie. Wyróżnia się niezawodną konstrukcją oraz solidną, stalową ramą. Konfiguracja urządzenia jest łatwa oraz intuicyjna, a obsługa szybka i bezproblemowa. Łatwy i szybki dostęp do wszystkich ważnych części. Urządzenie wysokociśnieniowe Super Class zostało wyposażone w pistolet wysokociśnieniowy Classic wykorzystywany w urządzeniach z gamy HD Classic. Poza tym posiada także wysokiej jakości szybkozłącze EASY!Lock To pięciokrotnie skraca czas montażu i odłożenia na miejsce po zakończeniu pracy, co nie powoduje zmęczenia, jak również oszczędza czas. Zintegrowany filtr wody skutecznie zabezpiecza pompę wysokociśnieniową przed zanieczyszczeniami, co wydłuża żywotność urządzenia. Mocna pompa z wałem korbowym i trwałe materiały to podstawa urządzenia wysokociśnieniowego: z głowicą cylindra wykonaną z mosiądzu i tłokami z tulejami ceramicznymi. W razie potrzeby ciśnienie można regulować na pompie. Urządzenie z 4-biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem chłodzonym wodą i powietrzem cechuje trwałość oraz niezawodność.

Mocna i solidna pompa z wałem korbowym z mosiężną głowicą cylindrów i tłokami pokrytymi ceramiką

Wysoka wydajność i świetna wydajność. Długa żywotność i niskie koszty konserwacji. Z funkcją zasysania wody i temperaturą dopływu wody do 60°C.

Solidna stalowa rama z dużymi kołami zapewniającymi maksymalną zwrotność

Chroni maszynę nawet w trudnych warunkach. Prosty i wygodny do przenoszenia. Wbudowany schowek na akcesoria.

Klasyczne akcesoria z przyłączami EASY!Lock
Szybki montaż i przechowywanie oraz łatwa wymiana akcesoriów. Solidne i trwałe akcesoria. Intuicyjny i prosty w obsłudze.
Konstrukcja zapewniająca łatwy dostęp do elementów myjki ciśnieniowej:
- Wbudowany filtr wody można wyjąć i wyczyścić bez użycia narzędzi.
- Ciśnienie i przepływ wody można regulować bezpośrednio na pompie.
- Poziom napełnienia i jakość oleju można łatwo sprawdzić za pomocą wziernika i wskaźnika poziomu.
4-biegunowy silnik wolnoobrotowy, chłodzony powietrzem i wodą:
- Długa żywotność i niskie koszty konserwacji.
- Idealne połączenie systemów chłodzenia powietrzem i wodą, zapewniające efektywne chłodzenie nawet przy wahaniach temperatury otoczenia i temperatury wody.
- Kompaktowa konstrukcja zapewniająca maksymalną zwrotność.

Myjka wysokociśnieniowa HD 17/15-4 S Classic bez funkcji podgrzewania wody to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodnego sprzętu do codziennego użytkowania w trudnych warunkach. Jej wyjątkowa moc oraz solidna, stalowa rama gwarantują, że myjka wysokociśnieniowa nigdy Cię nie zawiedzie. Łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa sprawiają, że prace z nią są szybkie i bezproblemowe. Dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich kluczowych części oraz wysokiej jakości szybkozłączu EASY!Lock, montaż i demontaż urządzenia jest pięciokrotnie szybszy, co oszczędza Twój czas i energię. Myjka wysokociśnieniowa HD 17/15-4 S Classic posiada zintegrowany filtr wody, który chroni pompę przed zanieczyszczeniami, wydłużając jej żywotność. Mocna pompa z wałem korbowym, głowica cylindra z mosiądzu i tłoki z tulejami ceramicznymi to gwarancja trwałości. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik chłodzony wodą i powietrzem, co zapewnia jego długotrwałą i niezawodną pracę.

Dane techniczne:                                                                       Wyposażenie:
 
Napięcie (Ph/V/Hz) 3 / 376 - 424 / 50                                         Wąż wysokociśnieniowy: 10 m, DN 10, 250 bar
Wydajność tłoczenia (l/h) 1000 - 1700                                        Lanca spryskująca: 840 mm
Temperatura doprowadzanej wody (°C) 60                                  Dysza power
Ciśnienie robocze (bar) 100 - 150                                               Lanca wysokociśnieniowa
Ciśnienie maksymalne (bar) 210                                                Pompa korbowodowa z ceramicznymi tłokami
Moc przyłącza (kW) 9                                                                  4-biegunowy, 3-fazowy silnik chłodzony powietrzem i wodą
Kabel zasilający (m) 5                                                                   Automatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia
Rozmiar dyszy 110                                                                      Wbudowany filtr wody
Doprowadzenie wody 1″                                                              Wskaźnik poziomu oleju
Waga (z akcesoriami) (kg) 73                                                      Mosiężne przyłącze wody
Waga z opakowaniem (kg) 79,6
Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) 720x637x1060
 
KÄRCHER
1.367-404.0
1 Przedmiot

Na razie nie dodano żadnej recenzji.