Myjki WV

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O AKCJI

Kup myjkę do okien WV lub pad wibrujący KV w okresie trwania akcji tj. od 1 marca do 31 maja 2024. Zgłoś zakupione urządzenie do promocji wypełniając formularz poniżej i ciesz się dodatkowym zestawem akcesoriów / wyposażenia!

FORMULARZ

Zakup możesz zarejestrować do 14 czerwca 2024.

Więcej szczegółów zobacz w : REGULAMIN PROMOCJI

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyszczenie bez smug. Nowa generacja zasilanych bateryjnie myjek do okien umożliwia komfortowe i szybsze mycie okien oraz innych gładkich powierzchni. Dokładne odsysanie wody wraz z brudem z czyszczonej powierzchni gwarantuje doskonały efekt mycia - bez zacieków, smug i osadów. Ergonomiczny uchwyt i poręczny kształt urządzeń gwarantują wygodną obsługę.

Aktywne filtry

WV 6 PLUS MYJKA DO OKIEN KARCHER 1.633-510.0

WV 6 PLUS MYJKA DO OKIEN KARCHER

Cena 429,00 zł

Najbardziej elastyczna w użytkowaniu myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

Cena 429,00 zł
WV 2 PREMIUM MYJKA DO OKIEN 1.633-216.0

WV 2 PREMIUM MYJKA DO OKIEN

Cena 309,00 zł

Łatwa obsługa i brak kapiącej wody dzięki odsysaniu to ogromna oszczędność czasu – dzięki oryginalnej myjce Kärcher WV okna są lśniąco czyste i pozbawione smug w mgnieniu oka.

Cena 309,00 zł
WV 6 PREMIUM HOME LINE

WV 6 PREMIUM HOME LINE MYJKA DO OKIEN KARCHER

Cena 549,00 zł

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

Cena 549,00 zł
WV 5 PREMIUM - ZESTAW NON STOP

WV 5 PLUS N ZESTAW NON STOP MYJKA DO OKIEN

Cena 499,00 zł

Dlaczego WV 5 Premium Non Stop? Dwie baterie dużej pojemości w zestawie - aż 210 m2 okien do umycia na jednym ładowaniu. Dzięki stacji ładowania naładujesz obie baterie w tym samym czasie, a co za tym idzie, będziesz miał więcej czasu dla siebie. Regulowany dystans od framugi jest dostępny tylko w modelu WV 5 mycie okien przy krawędziach będzie jeszcze łatwiejsze. 

Cena 499,00 zł
WV 6 + KV 4 MYJKA DO OKIEN Z PADEM WIBRUJĄCYM

WV 6 + KV 4 MYJKA DO OKIEN Z PADEM WIBRUJĄCYM

Cena 615,00 zł

Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków. W zestawie z wibrującym padem do czyszczenia okien

Cena 615,00 zł