Bezworkowe

Multicyklonowe odkurzacze oferujące bardzo wysoką siłę ssania. Posiadają łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym są idealne dla alergików, w szczególności polecane osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych.

Aktywne filtry

CVH 2 PREMIUM

CVH 2 PREMIUM HOME BEZPRZEWODOWY

Cena 409,00 zł

Mocny i zawsze gotowy do pracy: Kompaktowy odkurzacz ręczny CVH 2 Premium bez trudu usuwa zanieczyszczenia z salonu, sypialni i samochodu.

Cena 409,00 zł
VC 4 CORDLESS

VC 4 CORDLESS ODKURZACZ PIONOWY BEZPRZEWODOWY

Cena 998,00 zł

Szybkie i niezawodne urządzenie do czyszczenia małych mieszkań: Odkurzacz VC 4 Cordless Premium myHome charakteryzuje się niską wagą i bezworkowym systemem filtracji.

Cena 998,00 zł
DS 6 ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM

DS 6 ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM

Cena 1 249,00 zł

Odkurzacz bezworkowy  podczas użytkowania nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków. Kurz zbierany jest do specjalnego pojemnika wypełnionego wodą, który po zapełnieniu wystarczy opróżnić. Pojemnik, w razie konieczności, można umyć pod bieżącą wodą. W szczególności polecany osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych

Cena 1 249,00 zł