Filtruj według

Cena

Cena

  • 479,00 zł - 2 559,00 zł

Bezworkowe

Multicyklonowe odkurzacze oferujące bardzo wysoką siłę ssania. Posiadają łatwy w czyszczeniu zbiornik, który zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym są idealne dla alergików, w szczególności polecane osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych.

Jest 4 produktów.


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

VC 3 ODKURZACZ BEZWORKOWY

VC 3 ODKURZACZ BEZWORKOWY

Cena 479,00 zł

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

Cena 479,00 zł
VC 5  ODKURZACZ BEZWORKOWY

VC 5 ODKURZACZ BEZWORKOWY

Cena 619,00 zł

Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

Cena 619,00 zł
DS 6 ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM

DS 6 ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM

Cena 1 050,00 zł

Odkurzacz bezworkowy  podczas użytkowania nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z wymiany zapełnionych worków. Kurz zbierany jest do specjalnego pojemnika wypełnionego wodą, który po zapełnieniu wystarczy opróżnić. Pojemnik, w razie konieczności, można umyć pod bieżącą wodą. W szczególności polecany osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych

Cena 1 050,00 zł
SV 7 ODKURZACZ PAROWY

SV 7 ODKURZACZ PAROWY

Cena 2 559,00 zł

Jedyny w swoim rodzaju odkurzacz parowy SV 7 łączy w jedno dwa urządzenia. Doskonale sprawdzi się jako odkurzacz z filtrem wodnym o bardzo wysokim stopniu filtracji, jak także posłuży do codziennego usuwania brudu z powierzchni za pomocą ciśnienia pary.

Cena 2 559,00 zł