Filtruj według

Cena

Cena

  • 349,00 zł - 1 919,00 zł

Seria SC

Nowa linia parownic EasyFix. To urządzenia odpowiednio dobrane do różnorodnych wymagań. Ich cechą wspólną jest higieniczne czyszczenie bez detergentów. Mycie powierzchni za pomocą parownicy gwarantuje lepszą wydajność niż stosowanie metod konwencjonalnych ze środkiem czyszczącym. Czas sprzątania może ulec skróceniu nawet o połowę! Wysoka temperatura pozwala też unieszkodliwić większość drobnoustrojów.

Jest 8 produktów.


Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

SC 1

SC 1 EASYFIX PAROWNICA

Cena 349,00 zł

Najmniejsza parownica w ofercie Kärcher. Dzięki swoim rozmiarom idealnie nadaje się do szybkiego czyszczenia małej kuchni lub łazienki.

Cena 349,00 zł
SC 2

SC 2 EASYFIX PAROWNICA

Cena 439,00 zł

Parownica SC 2 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.

Cena 439,00 zł
ZESTAW PAROWNICA SC 2 + AKCESORIA

ZESTAW PAROWNICA SC 2 EASYFIX + AKCESORIA

Cena 639,00 zł

Parownica SC 2 EASYFIX Karcher to urządzenie które posiada szeroki wachlarz zastosowań. Dzięki gorącej parze pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. W zestawie z dodatkowym wyposażeniem sprawia, że będziesz mógł jej użyć w każdym miejscu w domu.

Cena 639,00 zł
SC 3 EASYFIX PAROWNICA

SC 3 EASYFIX PAROWNICA

Cena 769,00 zł

Parownica nowej generacji pozwala czyścić bez przerw na studzenie bojlera. Zbiornik na wodę może zostać napełniony w każdej chwili, a czas nagrzewania parownicy wynosi tylko 30 sekund!

Cena 769,00 zł
SC 4

SC 4 EASYFIX PAROWNICA

Cena 829,00 zł

Wielofunkcyjne i wyjątkowo komfortowe w obsłudze urządzenie. Skuteczne i niezawodne. Przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

Cena 829,00 zł
SC 4 - ZESTAW Z ŻELAZKIEM

SC 4 EASYFIX - ZESTAW Z ŻELAZKIEM PAROWNICA

Cena 1 179,00 zł

Parownica w nowej odsłonie EasyFix jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie i użytkowanie maszyny. Wyposażona w nowy system mocowania mopa na dyszę podłogową ułatwi jego wymianę na czysty bez konieczności schylania się. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, które umożliwiają uzupełnianie wody podczas pracy, pozwala na czyszczenie, bez przerw na studzenie bojlera.  W zestawie z żelazkiem parowym.

Cena 1 179,00 zł
SC 5  EASYFIX PAROWNICA

SC 5 EASYFIX PAROWNICA

Cena 1 919,00 zł

Nowa linia parownic SC EasyFix! Czyszczenie parownicą nie wymaga stosowania środków chemicznych i ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę.

Cena 1 919,00 zł
SC 5 EASYFIX - ZESTAW Z ŻELAZKIEM PAROWNICA

SC 5 EASYFIX - ZESTAW Z ŻELAZKIEM PAROWNICA

Cena 1 645,00 zł

Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalają na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Umożliwia prasowanie parowe.

Cena 1 645,00 zł