• Nowy
K 5 SMART CONTROL WSK
 • K 5 SMART CONTROL WSK

K 5 SMART CONTROL WSK

1 559,00 zł
Brutto Czas dostawy 1-2 dni

K 5 Smart Control: urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją Bluetooth, obsługą aplikacji, trybem Boost zapewniającym większą moc, pistoletem spryskującym G 180 Q Smart Control, lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet. Zawiera zestaw do przyłączenia sieci wodnej domu (10 m węża 3/4, 2x szybkozłącza).

Ilość
Produkt dostępny od ręki

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA K 5 SMART CONTROL WSK

NR KAT. 1.324-654.0

Dzięki zintegrowanej funkcji Bluetooth urządzenie wysokociśnieniowe K 5 Smart Control można połączyć z aplikacją Kärcher Home & Garden. To znaczy, że użytkownik otrzymuje optymalne wsparcie za pośrednictwem smartfonu w wielu sytuacjach związanych z czyszczeniem oraz w odniesieniu do wielu czyszczonych obiektów, dzięki czemu może osiągać jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Aplikacja zapewnia wiele użytecznych funkcji, takich jak konsultant mobilny z pomocnymi wskazówkami i sztuczkami, instrukcje montażu, konserwacji i pielęgnacji. W urządzeniu można również włączyć tryb Boost zapewniający dodatkową moc. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pistolet spryskujący G 180 Q Smart Control z wyświetlaczem LCD oraz lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet. Ciśnienie ustawia się bezpośrednio na pistolecie spryskującym lub przenosi do pistoletu spryskującego z aplikacji. Na ekranie LCD można sprawdzić, jaki poziom ciśnienia jest aktualnie ustawiony, czy można włączyć tryb Boost lub czy urządzenie jest nadal w trybie czuwania. 

Dzięki dołączonemu zestawowi węża – składającemu się z 10 m węża PrimoFlex® (3/4"), adaptera kranowego G3/4, 1 × uniwersalnego złącza węża oraz uniwersalnego złącza z funkcją Aqua Stop – urządzenie wysokociśnieniowe K 5 Smart Control WSK jest natychmiast gotowe do użycia

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5 LAT GWARANCJI!

W Kärcher wiemy, czego oczekujesz od swojej myjki ciśnieniowej - najwyższej jakości, najwyższej wydajności i pierwszorzędnego wsparcia przez cały okres eksploatacji. Spełnianie tych wymagań leży u podstaw wszystkiego, co robimy.

Dlatego dajemy Ci możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat na wszystkie nowe myjki ciśnieniowe Kärcher Home & Garden¹ zakupione od dnia 1 lipca 2023.

¹ Ze względu na nieprofesjonalny charakter urządzenia, gwarancja na urządzenie jest udzielana wyłącznie konsumentowi tzn. osobie fizycznej, która nabywa rzecz ruchomą w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą bądź zawodową (art. 22(1) ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1610 z późn. zm.).

Produkty można zarejestrować w ciągu 3 miesięcy licząc od daty zakupu nowego urządzenia.

Gwarancja ulega przedłużeniu tylko po spełnieniu łącznie następujących warunków:
a) wskazanie prawidłowego i kompletnego numeru seryjnego;
b) wskazanie prawidłowego i kompletnego numeru dokumentu sprzedaży;
c) zachowanie potwierdzenia i dołączenie kopii potwierdzenia przedłużenia gwarancji na etapie reklamacji urządzenia objętego akcją (wyłącznie myjki ciśnieniowe Kärcher Home & Garden).

W przypadku prawidłowej rejestracji i spełnieniu ww. warunków, zmianie ulega okres gwarancji określony w oświadczeniu gwarancyjnym w ten sposób, że okres gwarancji wynosi 5 lat od daty zakupu.

Wypełnij formularz, aby przedłużyć gwarancję do 5 lat na stronie producenta:

https://www.kaercher.com/pl/serwis-i-uslugi/wsparcie-i-obsluga-klienta/przedluzenie-gwarancji/przedluzenie-gwarancji-myjki-cisnieniowe-h-g.html

Przedłużenia gwarancji na myjkę ciśnieniową Home & Garden można dokonać w ciągu 3 miesięcy licząc od daty zakupu nowego urządzenia. Przedłużona gwarancja jest ważna tylko z dowodem zakupu. Do przedłużonej gwarancji stosuje się odpowiednio wszystkie zapisy z karty gwarancyjnej.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane techniczne

 • Ciśnienie (bar/MPa) 20 - maks. 145 / 2 - maks. 14,5
 • Wydajność tłoczenia (l/h) maks. 500
 • Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C) do 40
 • Zasilanie (V/Hz) 230 / 50
 • Moc przyłącza (kW) 2,1
 • Kabel zasilający 5 m
 • Wydajność powierzchniowa (m²/h) 40
 • Ciężar bez wyposażenia (kg) 13,9
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 414 x 306 x 588

Wyposażenie

 1. ORYGINALNY pistolet wysokociśnieniowy, G 180 Q Smart Control
 2. ORYGINALNA lanca lanca Multi Jet 3-w-1
 3. ORYGINALNY wąż wysokociśnieniowy 10 m
 4. Uniwersalne złącze węża ogrodowego
 5. Uniwersalne złącze węża ogrodowego z funkcją aquastop
 6. System szybkozłącza Quick Connect
 7. Podawanie środka czyszczącego przez ORYGINALNY system Plug 'n' Clean
 8. Indukcyjny silnik długiej żywotności chłodzony wodą
 9. Wbudowany ORYGINALNY filtr wody
 10. UNIWERSALNA złączka 3/4" do węża ogrodowego
 11. Elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe
 12. Urządzenie kompatybilne z Bluetooth
 13. Fabryczne opakowanie
 14. Dokumentacja w języku polskim

KÄRCHER
1.324-654.0
8 Przedmioty

Na razie nie dodano żadnej recenzji.