K 7 SMART CONTROL HOME

Nr. Katalogowy: 1.317-203.0

Stara cena:

-610,00 zł

2 649,00 zł brutto

(1 657,72 zł netto)
CENA:2 039,00 zł brutto

Z konsultantem mobilnym w aplikacji Home & Garden: urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Smart Control wyposażone w tryb Boost. Można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth. Zawiera zestaw do domu.

Przedłuż gwarancję do 3 lat na myjkę Smart Control!

Przedłużenia gwarancji na myjkę Smart Control można dokonać w ciągu 3 miesięcy licząc od daty zakupu urządzenia, rejestrując urządzenie na stronie producenta. Więcej informacji znajdziesz w REGULAMINIE PROMOCJI na końcu oferty.

Wystarczy połączyć urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Smart Control z aplikacją Kärcher Home & Garden na smartfonie przez Bluetooth, aby czyszczenie stało się dużo łatwiejsze i wydajniejsze. Konsultant mobilny w aplikacji zapewnia praktyczne porady i wskazówki dotyczące wielu sytuacji związanych z czyszczeniem oraz wielu czyszczonych obiektów. Aplikacja ponadto oferuje wiele innych przydatnych funkcji, takich jak instrukcje montażu, konserwacji i pielęgnacji, a także portal Kärcher Service. Kolejna praktyczna funkcja: urządzenie jest wyposażone w tryb Boost zapewniający większą moc — nawet uporczywe zanieczyszczenia nie stanowią problemu. Poziomy ciśnienia można ustawiać na pistolecie spryskującym G 180 Q Smart Control wyposażonym w ekran LCD lub przenosić do pistoletu spryskującego z aplikacji — aby nie popełnić żadnego błędu podczas czyszczenia. Zestaw domowy zawiera przystawkę do czyszczenia powierzchni płaskich T 7 i 1 litr środka do czyszczenia kamienia 3-w-1. Pozostałe wyposażenie urządzenia to lanca spryskująca 3-w-1 Multi Jet do wielu różnych zastosowań bez konieczności zmiany lancy spryskującej, system podawania detergentu Plug ’n’ Clean zapewniający bezproblemową wymianę środka czyszczącego, aluminiowy uchwyt teleskopowy do łatwego transportu, a także pozycja parkowania zapewniająca łatwy dostęp do akcesoriów.

Dane techniczne:


Natężenie (~/V/Hz)     1 / 230 / 50
Ciśnienie (bar/MPa)     20 - maks. 180 / 2 - maks. 18
Wydajność tłoczenia (l/h)     maks. 600
Wydajność powierzchniowa (m²/h)     60
Temperatura doprowadzanej wody (°C)     maks. 60
Moc przyłącza (kW)     2,8
Waga bez akcesoriów (kg)     17,6
Waga z opakowaniem (kg)     25,8
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)     458 x 330 x 666

Wyposażenie:

    Zestaw do mycia domu, K 7 Smart: narzędzie do czyszczenia powierzchni płaskich T 7, środek do czyszczenia kamienia, 3-w-1, 1 l
    Pistolet wysokociśnieniowy, G 180 Q Smart Control
    Lanca Multi Jet 3-w-1
    Wąż wysokociśnieniowy, 10 m
    System szybkozłącza Quick Connect
    Podawanie środka czyszczącego przez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean
    Silnik chłodzony wodą
    Elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe
    Wbudowany filtr wody
    Złączka 3/4"
    Kompatybilne z Bluetooth

Kluczowe parametry

Ciśnienie max. ( bar )180
Wydajność tłoczenia ( l/h )600
Wydajność ( m²/h )60
Ciężar bez wyposażenia ( kg )17,6
Moc przyłącza ( kW )3
Bęben na wążNIE

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania