K 5 COMPACT

Nr. Katalogowy: 1.630-720.0

(812,20 zł netto)
CENA:999,00 zł brutto

Seria K 5 to najbardziej uniwersalne domowe myjki ciśnieniowe w ofercie Karcher. Wysokie ciśnienie robocze, metalowa konstrukcja pompy i indukcyjny silnik chłodzony wodą stanowią o ich niesłabnącej popularności od lat. Wersja COMPACT charakteryzuje się małymi gabarytami i niską wagą, co bardzo ułatwia transport i przechowywanie urządzenia. 

Seria K 5 to najbardziej uniwersalne urządzenia ciśnieniowe w ofercie Karcher. Metalowa pompa w połączeniu z indukcyjnym silnikiem chłodzonym wodą generują wysokie ciśnienie robocze, zachowując przy tym ponadprzeciętną żywotność. Myjka K 5 Compact została wyposażona w 8 metrów węża ciśnieniowego, 2 lance i zintegrowany dozownik środka chemicznego w postaci wygodnego w użyciu wężyka z filtrem na końcu. Stosunkowo niska waga i niewielkie gabaryty powodują, że myjka K 5 Compact jest łatwa do przechowywania i transportu. Za jej pomocą z powodzeniem umyjemy teren wokół domu, samochód czy motocykl. Z uwagi na prostą konstrukcję K 5 Compact jest często spotykana w użytku firmowym. 

Do zestawu razem z myjką jest dołączony uniwersalny przyłącz do szybkozłączki ogrodowej, jak również wbudowany filtr wody doprowadzanej. Myjka została wyposażona w wysuwany uchwyt ułatwiający transport urządzenia na kołach. Dane techniczne:

 • Ciśnienie (bar/MPa)     20 - maks. 145 / 2 - maks. 14,5
 • Wydajność tłoczenia (l/h)     maks. 500
 • Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)     maks. 40
 • Zasilanie (V/Hz)     230 / 50
 • Moc przyłącza (kW)     2,1
 • Wydajność powierzchniowa (m²/h)     40
 • Ciężar bez wyposażenia (kg)     11,5
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)     516 x 295 x 282


Wyposażenie:

 1.     Pistolet wysokociśnieniowy, Przyłącze Quick Connect
 2.     Lanca Vario Power
 3.     Dysza rotacyjna
 4.     Wąż wysokociśnieniowy, 8 m
 5.     System szybkozłącza Quick Connect
 6.     Podawanie środka czyszczącego przez, Zasysanie
 7.     Uchwyt teleskopowy
 8.     Silnik chłodzony wodą
 9.     Wbudowany filtr wody
 10.     Złączka 3/4"

Kluczowe parametry

Ciśnienie max. ( bar )145
Wydajność tłoczenia ( l/h )500
Wydajność ( m²/h )40
Ciężar bez wyposażenia ( kg )11,5
Moc przyłącza ( kW )2,1
Bęben na wążNIE

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecane środki chemiczne

 • 35,00 zł W magazynie

  Uniwersalny płyn do mycia każdego rodzaju powierzchni. Doskonale doczyści z takich zabrudzeń jak olej, tłuste plamy, zanieczyszczenia emisyjne. Opakowanie o pojemności 1 litra można podawać przez myjkę, dzięki systemowi  Plug ’n’ Clean

  35,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Koncentrat czyszczący do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z oleju i tłuszczu. Do czyszczenia mebli ogrodowych, pojazdów, fasad i wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Środek Karcher do czyszczenia drewna usuwa zabrudzenia,pielęgnuje powierzchnie oraz chroni przed promieniowaniem UV. Płyn  w opakowaniu o pojemności 1 litr, jest kompatybilne z myjkami Karcher  i nadaje się do podawania środka za pomocą systemu Plug ’n’ Clean.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Przeznaczony do czyszczenia zabezpieczonych i nie zabezpieczonych powierzchni drewnianych np. mebli ogrodowych, podłóg, tarasów.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Płyn  do mycia elewacji, kamienia i wszystkich powierzchni twardych. Nowa formuła 3 w 1 doskonale czyści wszelkie rodzaje zabrudzeń: mech, zaschnięte błoto, zabrudzenia atmosferyczne, a także tworzy powłokę ochronną na czyszczonych powierzchniach. Gotowy środek do użycia, opakowanie o pojemności 1 litra przystosowane do podawania środka systemem Plug ’n’...

  35,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Silny środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń olejowych, sadzy, pyłu, glonów oraz zanieczyszczeń atmosferycznych z kamiennych i aluminiowych fasad.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Płyn  do mycia tworzyw sztucznych. Nowa formuła 3 w 1 doskonale czyści powierzchnie plastikowe z tłuszczy, zanieczyszczeń atmosferycznych, zachowując przy tym ich kolor. Opakowanie 1 litrowe przystosowane do podawania środka bezpośrednio z urządzenia systemem Plug ’n’ Clean.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Nowy preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o unikalnej formule 3 w 1 skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo znacznie przyspiesza proces schnięcia.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Lekko zasadowy, pianowy szampon do czyszczenia pojazdów. Nieszkodliwy dla środowiska, łagodny dla lakieru.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Czyści i zabezpiecza powierzchnie z tworzywa sztucznego. Doskonały do mycia mebli ogrodowych czy okiennic.

  65,00 zł
  W magazynie