Dbając o wygodę kupujących podczas składania zamówienia, dajemy Państwu kilka możliwości zapłacenia za wybrane produkty.

ZAPŁAĆ PRZELEWEM

Płatność tradycyjnym przelewem bankowym. Od momentu zatwierdzenia przez Państwa przelewu, zwykle mijają 24 godziny do momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W tym czasie przygotowujemy zamówienie, aby móc zrealizować wysyłkę towaru niezwłocznie po wpłynięciu środków. Mogą Państwo również wybrać tą metodę płatności jeśli odbiór towaru ma nastąpić w sklepie stacjonarnym. Odbiór będzie możliwy po potwierdzeniu wpływu środków ze strony obsługi sklepu.

Nr konta bankowego i dane do przelewu:
82 1050 1142 1000 0023 4944 1648
Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J.
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia lub imię i nazwisko użyte przy składaniu zamówienia.

ZAPŁAĆ PRZY ODBIORZE

Tą metodę płatności należy wybrać, jeśli za zamówione produkty chcą Państwo zapłacić kurierowi przy dostawie (za (za tzw. pobraniem). Płatność przy odbiorze będzie też właściwą formą płatności, jeśli chcę Państwo zapłacić w sklepie stacjonarnym, za zamówienie złożone przez internet (gotówką / kartą).

ZAPŁAĆ Z eSERVICE 

Płatność za pośrednctwem eSERVICE to wygodna metoda zapłaty za zamówienie, za pomocą szybkich płatności internetowych. Po wybraniu tej formy płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku, gdzie należy postepować zgodnie z instrukcjami. Obsługa sklepu zostanie natychmiast poinformowana o opłaceniu zamówienia. Płatność z eSERVICE jest właściwa zarówno dla zamówień wysyłkowych i odbiorów osobistych w sklepie stacjonarnym.

płatności eservice

PŁATNOŚĆ W SALONIE KARCHER CENTER AUTOMOTIVE

W naszym Salonie akceptujemy płatności gotówką i kartą.

akceptowane karty