DOSTAWA KURIEREM PRZY ZAKUPACH DO 399 ZŁ - 17 ZŁ BRUTTO

PRZY ZAKUPACH ZA KWOTĘ 399 ZŁ LUB WYŻSZĄ TRANSPORT KURIEREM INPOST GRATIS

W odpowiedzi na rosnące wymagania Klientów i dostosowując się dzisiejszych standardów, robimy co w naszej mocy, aby maksymalnie przyspieszyć procesy składnia zamówień  i wysyłki towarów. Wszystko to dla Państwa wygody. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia w dystrybucji produktów Karcher i ponad 10 lat w sprzedaży wysyłkowej. To doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować dostawców, którzy dostarczą zamówiony przez Państwa towar szybko i w stanie nienaruszonym.

Zamówienia złożone do godziny 12.00 w dni robocze, wysyłamy tego samego dnia. Nasi kurierzy większość paczek doręczają następnego dnia roboczego, jednak z przyczyn niezależnych od nas, czas dostawy w niektórych przypadkach może się nieznacznie wydłużyć.

I

I

I

I

Chcesz kogoś obdarować zakupionym produktem? Poinformuj nas o tym, postaramy się spakować paczkę jeszcze staranniej - tak żeby nie nosiła śladów, które zwykle powstają w transporcie kurierskim.

I

I

I

WAŻNE

Paczki do transportu zabezpieczamy najstaranniej jak to możliwe, mimo to w nielicznych przypadkach towar dociera do Państwa uszkodzony. Dlatego prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera, szczególnie jeżeli paczka nosi ślady wgnieceń, rozdarć, czy innych uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia prosimy o spisanie "protokołu szkody" (kurier ma obowiązek posiadać przy sobie odpowiedni druk) i kontakt z obsługą sklepu.

I

Nasi partnerzy:

   

I

I

I

I

Zapraszamy również po odbiór osobisty towarów do naszego Salonu Karcher Center w Krakowie.

KARCHER CENTER AUTOMOTIVE ( C.H. Dekada )
ul. Stojałowskiego 6
30-611 Kraków

Poinformujemy Państwa e-mailem, kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru.

Niestety nie ma możliwości odbioru towaru w pod adresem Armii Krajowej 19 w Krakowie.