Środki chemiczne Impact 

 • 35,00 zł W magazynie

  Mocno kwasowy, skuteczny środek do odkamieniania i czyszczenia wodo i kwasoodpornych powierzchni elementów wyposażenia jak: porcelanowe elementy sanitariatów, armatury, płytki ceramiczne, łazienka, prysznic, umywalka, toaleta itd. Usuwa także osady cementowe. Mocno pieniący, lekki zapach, pH 4,5.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł W magazynie

  Gęsty, kwaśny płyn do czyszczenia toalet, usuwa kamień wapienny oraz kamień uryny, działa neutralizująco na nieprzyjemne zapachy oraz przeciwbakteryjne. Pojemność 750 ml.

  25,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł W magazynie

  Środek czyszczący na bazie alkoholu technicznego i środków powierzchniowo czynnych. Szybkie wysychanie bez pozostawiania smug. Łagodne i skuteczne czyszczenie. Mocno pieniący. Pojemność: 1 litr.

  29,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  Łagodny uniwersalny środek czyszczący o świeżym zapachu,do codziennego czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni i posadzek, elementów wyposażenia obiektów i biur. Łagodne czyszczenie bez pozostawiania smug, nadaje się również do wrażliwych materiałów, takich jak urządzenia biurowe i ich wyposażenie.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł W magazynie

  Solidny metalowy skrobak z rączką  o długości 25 cm. Usuwa uporczywe, silnie przylegające zabrudzenia takie jak guma do żucia, wosk ze świecy z powierzchni twardych,resztki farby z gładkich nawierzchni. W cenie zawarte jest 1 ostrze (opcjonalnie można domówić w większej ilości).

  59,00 zł
  W magazynie

Kompletna paleta środków chemicznych przeznaczonych do czyszczenia ręcznego.