Środki do prania 

 • 25,00 zł W magazynie

  Płyn do płukania dywanów CarpetPro RM 763 usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Skraca proces płukania. Odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów.

  25,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie

  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Nie zawiera składników powierzchniowo czynnych. Rozpuszcza nawet najbardziej oporne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. Wielokrotnie zwiększa odporność powierzchni czyszczonej na ponowne zabrudzenie.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Klasyczny proszek do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 280,00 zł W magazynie

  Bardzo skuteczny proszek do parnia dywanów, wykładzin i tapicerek metodą ekstrakcji. Najpopularniejszy od wielu lat środek do prania wstępnego i zasadniczego z użyciem odkurzaczy piorących i maszyn piorących Puzzi. Pozostawia przyjemny, długotrwały zapach. 

  280,00 zł
  W magazynie
 • 60,00 zł W magazynie

  Odplamiacz do wszelkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Skutecznie usuwa olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów.

  60,00 zł
  W magazynie

Środki do prania wykładzin i dywanów od lat pozostają pierwszym wyborem wśród profesjonalistów. Za ich pomocą wypierzemy zarówno dywany i wykładziny, tapicerkę meblową jak i samochody. Cenione za przystępną cenę, wysoką wydajność i doskonałe efekty prania. Proszek RM 760 od lat pozostaje najpopularniejszym w Polsce środkiem do prania.