Myjki WV 

 • 289,00 zł W magazynie

  Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dwie ssawki, ergonomiczny spryskiwacz, ładowarka i płyn. 

  289,00 zł
  W magazynie
 • 359,00 zł W magazynie

  Topowy model myjki do okien Karcher. Wyposażony w wymienną baterię litowo-jonową dużej pojemności. W zestawie Premium zawiera dwie ssawki i nowy model spryskiwacza z padem mocowanym wygodnym rzepem. 

  359,00 zł
  W magazynie
 • 369,00 zł 449,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  Dlaczego WV 5 Premium Non Stop? Dwie baterie dużej pojemości w zestawie - aż 210 m2 okien do umycia na jednym ładowaniu. Dzięki stacji ładowania naładujesz obie baterie w tym samym czasie, a co za tym idzie, będziesz miał więcej czasu dla siebie. Regulowany dystans od framugi jest dostępny tylko w modelu WV 5 mycie okien przy krawędziach będzie jeszcze...

  369,00 zł 449,00 zł
  W magazynie
 • 369,00 zł W magazynie
  Nowy

  Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

  369,00 zł
  W magazynie

Myjki do okien Karcher są obecne na polskim rynku od wielu lat i w tym czasie zdążyły zyskać grono oddanych użytkowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy zawsze najnowsze modele myjek WV wraz z bogatym fabrycznym wyposażeniem. Możecie Państwo zapomnieć o brudnej ścierce, nieporęcznej miednicy z wodą i zaciekach na szybach. MYCIE OKIEN NIGDY NIE BYŁO PROSTSZE!