Myjki WV 

 • 400,00 zł W magazynie

  Dlaczego WV 5 Premium Non Stop? Dwie baterie dużej pojemości w zestawie - aż 210 m2 okien do umycia na jednym ładowaniu. Dzięki stacji ładowania naładujesz obie baterie w tym samym czasie, a co za tym idzie, będziesz miał więcej czasu dla siebie. Regulowany dystans od framugi jest dostępny tylko w modelu WV 5 mycie okien przy krawędziach będzie jeszcze...

  400,00 zł
  W magazynie
 • 250,00 zł W magazynie

  Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dwie ssawki, ergonomiczny spryskiwacz, ładowarka i płyn. 

  250,00 zł
  W magazynie
 • 300,00 zł W magazynie

  Topowy model myjki do okien Karcher. Wyposażony w wymienną baterię litowo-jonową dużej pojemności. W zestawie Premium zawiera dwie ssawki i nowy model spryskiwacza z padem mocowanym wygodnym rzepem. 

  300,00 zł
  W magazynie
 • 350,00 zł W magazynie

  Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

  350,00 zł
  W magazynie

Myjki do okien Karcher są obecne na polskim rynku od wielu lat i w tym czasie zdążyły zyskać grono oddanych użytkowników. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy zawsze najnowsze modele myjek WV wraz z bogatym fabrycznym wyposażeniem. Możecie Państwo zapomnieć o brudnej ścierce, nieporęcznej miednicy z wodą i zaciekach na szybach. MYCIE OKIEN NIGDY NIE BYŁO PROSTSZE!